CsMd-Forum
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

CsMd-Forum

Bun Venit pe CsMd !
 
AcasaPortalGalerieCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri.

In jos 
2 participanți

E socant asai???
1)Da
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_lcap60%Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_rcap
 60% [ 3 ]
2)Nu
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_lcap0%Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_rcap
 0% [ 0 ]
3)Trebu neaparat sami chimb parola de la steam!!!
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_lcap20%Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_rcap
 20% [ 1 ]
4)Nu ma interezeaza tot una nam stiam :) :)
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_lcap20%Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Vote_rcap
 20% [ 1 ]
Total voturi : 5
 
Sondaj inchis

AutorMesaj
Admin
Admin
Admin
Admin


Mesaje : 486
Reputatie : 3
Data registrari : 04/10/2011
Virsta : 26
De unde esti : Moldova

Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Empty
MesajSubiect: Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri.   Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Icon_minitimeLun Dec 26, 2011 7:54 am

Hackerii au avut acces atat la baza de date cat si la parole, usere, adresele de email si jocurile cumparate prin carduri de credit. Steam – Baza de date STEAM a fost sparta
Steam incurajeaza utilizatorii sa isi schimbe parolele cat mai repede. Totodata, Steam isi cere scuze pentru inconvenienta aparuta.
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Steam-10
Sus In jos
http://assassin-creed.ucoz.ro/
^^AntraX^^:)
Moderator
Moderator
^^AntraX^^:)


Mesaje : 400
Reputatie : 0
Data registrari : 08/10/2011
Virsta : 26
De unde esti : Galati,Romania

Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Empty
MesajSubiect: Re: Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri.   Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Icon_minitimeLun Dec 26, 2011 8:53 am

Admin a scris:
Hackerii au avut acces atat la baza de date cat si la parole, usere, adresele de email si jocurile cumparate prin carduri de credit. Steam – Baza de date STEAM a fost sparta
Steam incurajeaza utilizatorii sa isi schimbe parolele cat mai repede. Totodata, Steam isi cere scuze pentru inconvenienta aparuta.
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri. Steam-10
am vazut ii nasol:(
Sus In jos
https://www.facebook.com/theelementrecords
 
Baza de date STEAM a fost sparta de hackeri.
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Counter-Strike steam gratis!!!!
» Am gasit counter-strike steam si il da ufree pentru csmd si Eu
» Am gasit counter-strike steam si il da ufree pentru csmd
» Date de contact csmd-
» Adobe Photoshop + Date curente + Istorie + Avantaje + Formate Fisiere + Ultimele Instrumente

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
CsMd-Forum  :: CsMd :: General :: Noutati-
Mergi direct la: